Strona główna
Mapa serwisu
SZUKAMY PRACOWNIKÓW!!! ZADZWOŃ!!!
tel. (43) 843 02 63
Firma
Oferta
Realizacje Kontakt Przejdź do sklepu internetowego
Opis i historia fimy.
Profile działalności.
Firma POSTO sp. z o.o. powstała w 1994 roku. Początkowo prowadziliśmy działalność handlową w zakresie ochrony pracy, ochrony środowiska i ochrony przeciwpożarowej, którą z sukcesem kontynuujemy do dnia dzisiejszego. Posiadamy hurtownie BHP i PPOŻ w Wieluniu i w Zduńskiej Woli. Wieloletnie doświadczenie w branży BHP i PPOŻ. oraz zgromadzona szeroka wiedza na temat potrzeb naszych klientów, pozwala nam ze szczególną dbałością dobierać partnerów, dla których dobro i satysfakcja klienta jest wartością nadrzędną.

W roku 1996 firma poszerzyła swoją działalność o wykonywanie instalacji systemów bezpieczeństwa, a następnie rozbudowała profesjonalnie funkcjonujący, wyspecjalizowany dział serwisu i konserwacji, zajmujący się stałą obsługą techniczną systemów bezpieczeństwa w inteligentnych budynkach. W toku tej działalności zrealizowano wiele prestiżowych, często bardzo skomplikowanych technologicznie projektów.

Obecnie te trzy równolegle rozwijające się działy: Handlowy, Instalacji, Serwisu i Konserwacji stanowią główne filary działalności firmy.

Rozszerzyliśmy również swój zasięg terytorialny. Początkowo działaliśmy tylko w Wieluniu i okolicach. Obecnie nasi specjaliści pracują na terenie całego kraju. Posiadamy również biuro w Warszawie, co w znacznym stopniu usprawnia działalność i pozwala zainteresowanym klientom na szybki, bezpośredni kontakt z naszymi specjalistami.

W trosce o ciągłe podnoszenie jakości naszych usług, jako jedni z pierwszych opracowaliśmy i wdrożyliśmy Program Polityki Jakości, za co w 2000 roku otrzymaliśmy certyfikat zgodności z normą ISO 9001 nr 173, odnawiany przy każdym kolejnym audycie.
INSTALACJE
Systemy instalacji przeciwpożarowej niskoprądowej
SERWIS I KONSERWACJA
Kompleksowa obsługa wszystkich systemów zabezpieczeń
PROJEKTY I DORADZTWO
Instrukcje bezpieczeństwa pożarowego
Artykuły BHP i PPOŻ
Rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo i komfort pracy.
Szybki kontakt.

Imię i nazwisko:
e-mail / telefon:
Treść wiadomości:
      

© POSTO sp. z o.o. 2009. Wszystkie prawa zastrzeżone.